21 kolejka: Bzura Młogoszyn - MKS Mianów

W meczu 21 kolejki MKS Mianów na wyjeździe podejmował zespół Bzury Młogoszyn. Nasi rywale z 27 punktami plasowali się o 2 oczka wyżej w tabeli, mianowicie na miejscu 8.

Niestety tradycji stało się zadość i MKS po raz kolejny nie zdobył choćby punktu z Bzurą Młogoszyn.

Mimo niezliczonej sytuacji bramkowych w pierwszej połowie, do bramki rywali udało się trafić tylko raz i MKS prowadził 1 : 0. W drugiej połowie po rzucie karnym gospodarze wyrównali , a następnie podwyższyli prowadzenie. W końcówce meczu Bzura zdobyła 3 bramkę, a MKS tylko zmniejszył rozmiary porażki na 2 : 3.

Bramki dla Naszego zespołu zdobyli: Sławomir Barański 16 min., Marcin Barański 90+2 min.

8 Bzura Młogoszyn 20 meczów bramki 46 - 52 8 zwycięstw 3 remisów 9 porażek 27 punktów
9 Kobra Leźnica Wielka 20 41 - 53 7 5 8 26
10 MKS MIANÓW 20 41 - 50 7 4 9 25

W poprzedniej kolejce zespół Bzury przegrał w Leźnicy z Kobrą 1 : 5 , natomiast MKS tylko zremisował z Maliną Piątek 1 : 1.

MKS Mianów w spotkaniach z Bzurą Młogoszyn jeszcze nigdy nie zdobył punktu. Wszystkie 6 dotychczasowych spotkań kończyło się zwycięstwami Bzury, kolejno  4 : 3, 3 : 1, 3 : 2, 3 : 0 , 2 : 0 w jesiennym meczu i obecnie 3 : 2.

Arbitrem głównym spotkania był Pan Świech M.​, a jego asystentami Pan Rogala P. i Pan Michalski B.