4 kolejka: MKS na tarczy z Bzurą Młogoszyn.

W czwartej kolejce o mistrzostwo Łódzkiej "A" klasy grupy III MKS Mianów frajersko przegrał z Bzurą Młogoszyn 3 : 4. Po fatalnym początku kiedy to po 25 minutach Bzura prowadziła 2 : 0 do głosu doszedł MKS i na przerwę piłkarze schodzili przy stanie 2 : 2. Już po przerwie MKS zdobywa trzecią bramkę i prowadzi 3 : 2. Taki wynik utrzymuje się praktycznie do końca spotkania, do którego Pan sędzia postanawia doliczyć z niewiadomych przyczyn aż 8 minut. I wtedy stało się coś , co nie miało prawa się wydarzyć, Bzura najpierw wyrównuje,a następnie zdobywa zwycięską bramkę.

Bramki dla Naszej drużyny zdobyli: Piotr Gogolewski (dwie, w tym jedna z karnego) i Arkadiusz Beda.

MKS Mianów płaci frycowe na boiskach "A" klasy, pierwsze historyczne 3 punkty były na wyciągnięcie ręki, ale jak mawiają "co Ci nie zabije, to Cię wzmocni".

Kolejny mecz już w niedzielę, z Witonianką w Mianowie.

W poprzednim sezonie Bzura Młogoszyn z dorobkiem 45 punktów (15 zwycięstw -7 porażek ; bramki 68-46) rozgrywki zakończyła na miejscu drugim.

Mecz odbył się na boisku w Mieczysławowie, gdzie jako gospodarz gra Bzura.

Arbitrem głównym spotkania był Pan Daniel Morawiec, na liniach pomagali mu Pan Andrzej Bendkowski i Pan Mateusz Jarnutowski.

14 KS DĄBROWICE 4 1 - 11 0 0 4 0

Arbitrem głównym spotkania będzie Pan Bartosz Prokop, a asystentami Pan Mateusz Rogoziński i Jakub Malka. (http://mks-mianow.futbolowo.pl)