8 kolejka: Bez punktów z Bzurą Młogoszyn.

W meczu ósmej kolejki MKS Mianów zmierzył się na własnym boisku z Bzurą Młogoszyn. Po serii 3 wygranych z rzędu gospodarze liczyli, że w końcu przełamią złą passę w meczach z gości z Młogoszyna (4 mecze, 4 porażki, bramki 6-13). Niestety tradycji stało się zadość , Bzura zwyciężyła 2 : 0 (do przerwy wynik remisowy, a padły w 75 i 87 minucie) i wyjechała z Mianowa bogatsza o 3 punkty, które pozwoliły wyprzedzić MKS Mianów i awansować na 6 miejsce w tabeli.

MKS wystąpił w składzie : Sylwester Ziąbka - Arkadiusz Beda, Waldemar Staszek, Marcin Księżak, Tomasz Wójcik (75` Paweł Pysera) - Norbert Bilecki (65` Wojciech Kaźmierczak), Patryk Adriańczyk (80` Sławomir Barański), Piotr Gogolewski, Łukasz Jałkiewicz (55` Marcin Barański), Łukasz Szulc (70` Paweł Suwa) - Artur Michalak (90` Przemysław Zych)

Arbitrem głównym spotkania był Pan Marcin Pionko, a asystentami Pan Jakub Ciupa i Pan Konrad Przybysz.

W dotychczasowych spotkaniach zawsze górą był zespół Bzury, który zwyciężał w sezonie 2016/2017 4 : 3 i 3 : 1 oraz w tamtym sezonie 3 : 2 i 3 : 0 .

VICTORIA RĄBIEŃ

bramki: Krzysztof Stachlewski x2, Szymon Torfiński, Piotr Czyż, Mateusz Pogorzelski, Grzegorz Stankiewicz, Samobójcza