Klasyfikacja strzelców po 24 kolejce.

Najlepszym strzelcem 24 kolejki okazał się zdobywca hat-tricka

- Kamil Borecki (Malina) w wygranym 5 : 4 meczu z Iskrą Głowno.

CZOŁÓWKA KLASYFIKACJI STRZELCÓW

LKS Świnice Warckie
LKS Świnice Warckie 13

STRZELCY Z PODZIAŁEM NA DRUŻYNY

WITONIANKA WITONIA (74) : Michał Tabaczyński (26), Tomasz Szymczak (23), , Krzysztof Kubiak (7), Adrian Jarczyński (4), Janusz Wojtczak, Dawid Michałowski - po 3, Arkadiusz Jujka,Konrad Kasiński,Rafał Sobczak - po 2 ,Piotr Pijewski, Jakub Pacałowski, Kacper Brzeziński, Marcin Witak, Dawid Grochala.

LKS ŚWINICE WARCKIE (47) : Kamil Domagała (13), Dominik Stasiak (11), Damian Marciniak (7), Dariusz Florczak (5), Bartłomiej Kęska, Mikołaj Opas, - po 3 ,Szymon Malinowski,Szymon Stefański, Kamil Malinowski - po 2 , Łukasz Opas, Patryk Marciniak, – po 1

MALINA PIĄTEK (34) : Błażej Oterski (11),Kamil Borecki (5), Arkadiusz Fabisz, Patryk Mickiewicz (4), Łukasz Gamrowski (3),, Alan Michalak,Łukasz Gołek - po 2, Dariusz Podstawski, Artur Kucharski, Tobiasz Dębski, Artur Andrzejczak, Krzysztof Barylski,, Filip Lipka,, Michał Czop + 1 walkower

BZURA MŁOGOSZYN (55) : Kamil Miszczak (13),Łukasz Smoczyński (12),  Artur Oterski (6), Bogdan Pacałowski (5), Marcin Świątkowski (4), Adrian Bednarek, Przemysław Maryniak - po 3, Kamil Błachowicz,Tomasz Klimczak, Rafał Miszczak - po 2, Sebastian Schmeichel, Łukasz Pabjańczyk, Filip Adamczewski, Przemysław Graczyk, Maciej Naguszewski, Marcin Wiktorski - po 1, Samobójcza (1)

VICTORIA RĄBIEŃ (83) : Krzysztof Stachlewski (33), Piotr Czyż (10), Szymon Torfiński (7), Marcin Stanul , Arkadiusz Świętosławski - po 5, Marcin Jańczyk (4), Mateusz Pogorzelski,,Maciej Wysocki - po 3, Michał Makowski,, Adam Struś,Adam Sikorski,,Kamil Jankiewicz - po 2 ,Wiktor Dedyński, Grzegorz Stankiewicz + 3 walkower

MAGNAT SIERPÓW (42) : Łukasz Olczyk , Przemysław Kołakowski - po 8, Konrad Kuropatwa,Mateusz Nowakowski - po 6,Michał Bartniak (4), Karol Brzozowski (2), Maciej Dudziński, Daniel Kopka, Tomasz Adamczewski, Emil Dośpiał , Piotr Kaczmarek, Rafał Krawczyk, Tomasz Brzozowski, Damian Kopka- po 1, Samobójcza (3)

KOTAN OZORKÓW (50): Mateusz Bartczak (13), Mateusz Maciejewski (9), Arkadiusz Kaźmierczak,Radosław Dąbrowski - po 5, Przemysław Kołodziejczyk , Przemysław Ziółkowski - po 4 , Marcin Bartczak, Arkadiusz Muszyński, Mateusz Jacuński - po 2, Jakub Milej (1)+ walkower (5), Samobójcza (2)

MKS MIANÓW (43) :Wojciech Kaźmierczak (12), Patryk Adriańczyk (7), Łukasz Jałkiewicz (6),Artur Michalak, Mateusz Miszczak- po 4, Marcin Księżak (3), Łukasz Dobiecki, Sławomir Barański- po 2, Norbert Bilecki, Łukasz Szulc, Piotr Gogolewski, Marcin Barański - po 1 + walkower (3)

OSTROVIA OSTROWY (71): Rafał Iwiński (16), Dawid Szadkowski (13), Przemysław Burdyka (12), Damian Kozanecki (10), Emil Seklecki (8), Dominik Kowalewski, Łukasz Wolski - po 3, Maciej Wojtalik (2),Przemysław Słomiński, Michał Szubka, Milan Tober + walkower (3)

ISKRA GŁOWNO (31) : Bartłomiej Antosiak (9), Jacek Urbanik (7), ,Marcin Hemka (5), Konrad Maciak (3),Grzegorz Piela , Bartłomiej Pawłowski - po 2, Marcin Cybulski,  Rafał Szymbor, Leszek Wolanowski, Jakub Wawrzyn, Sebastian Matyjasik, Marcin Podkoński, Rafał Nagański - po 1

KS II KUTNO (89) : Szymon Andrzejczak (13), Adrian Krzymieniewski, Krystian Górczyński, Mateusz Maryniak - po 9, Mateusz Motylewski (8) , Piotr Domański, Bartosz Kapruziak, - po 7, Łukasz Dynel (4), Dominik Dębowski, - po 3, Mariusz Jakubowski, Hubert Sobota, Adam Pokorski,Cezary Zielonka, Marcin Sztygiel, Igor Sobczak - po 2 , Michał Ratajczak,, Igor Wójcik, Tomasz Klimczak, Artur Amroziński, Michał Wietrzyk, Mikołaj Cieśliński, Jacek Walczak, Bartosz Kaczor- po 1, Samobójcza (3)

DĄBROWIANKA DĄBROWICE (33) : Tomasz Cieśliński (11), Kamil Kominkiewicz (6), Szymon Wojciechowski (3) , Piotr Rojek, Dawid Mikołajczyk, Michał Bogusławski - po 2, Kacper Sztubecki, Marcel Ściślewski, Mariusz Radke, Krystian Kosmalski, Piotr Winiecki, Gracjan Zagajewski, Paweł Ojrzanowski - po 1

SAZAN PĘCZNIEW (67): Tomasz Wypiór (27), Sebastian Chmielecki (17), Marek Ciepłoch (9), Wiktor Śpiączka (6), Łukasz Człapa, Norbert Magnuski, - po 2, Dominik Józefiak, Marcin Kowalczyk, Marek Leśniak, Przemysław Kuźniak, Krystian Kozelan, Mateusz Frisz, Artur Jewczak, Radosław Krzesiński - po 1, Samobójcza (1)

KOBRA LEŹNICA WIELKA (48): Bartosz Fiutowski (9), Daniel Kusztelak (8),Rafał Żemigała (6), Łukasz Olczyk (5),Sebastian Aninowski, ,Marek Łuczak - po 3, Marcin Cieślak,Tomasz Kobyliński, Łukasz Maj, Arkadiusz Kaźmierczak, Damian Bąk - po 2, Piotr Ptaszyński,Konrad Osiński, Adam Niedźwiedź, Łukasz Głowacki, Dawid Meresiński, Daniel Meresiński ,Kamil Olczyk - po 1.