Klasyfikacja strzelców po 23 kolejkach.

Najlepszym strzelcem 23 kolejki okazał się zdobywca hat-tricka

- Marek Ciepłoch (Sazan) w wygranym 4 : 1 meczu z Maliną Piątek.

CZOŁÓWKA KLASYFIKACJI STRZELCÓW

Bzura Młogoszyn
Bzura Młogoszyn 12

STRZELCY Z PODZIAŁEM NA DRUŻYNY

WITONIANKA WITONIA (74) : Michał Tabaczyński (24), Tomasz Szymczak (22), , Krzysztof Kubiak (7), Adrian Jarczyński (4), Janusz Wojtczak, Dawid Michałowski - po 3, Arkadiusz Jujka, Konrad Kasiński, Rafał Sobczak - po 2 ,Piotr Pijewski, Jakub Pacałowski, Kacper Brzeziński, Marcin Witak, Dawid Grochala.

LKS ŚWINICE WARCKIE (47) : Kamil Domagała (13), Dominik Stasiak (11), Damian Marciniak (7), Bartłomiej Kęska,Mikołaj Opas,Dariusz Florczak - po 3 ,Szymon Malinowski,Szymon Stefański - po 2 , Łukasz Opas, Patryk Marciniak, Kamil Malinowski – po 1

MALINA PIĄTEK (34) : Błażej Oterski (8), Arkadiusz Fabisz, Patryk Mickiewicz (4), Łukasz Gamrowski (3),Kamil Borecki, Alan Michalak,Łukasz Gołek - po 2, Dariusz Podstawski, Artur Kucharski, Tobiasz Dębski, Artur Andrzejczak, Krzysztof Barylski,, Filip Lipka,, Michał Czop + 1 walkower

BZURA MŁOGOSZYN (55) : Łukasz Smoczyński (12), Kamil Miszczak (11), Artur Oterski (6), Bogdan Pacałowski (5),  Marcin Świątkowski (4),Adrian Bednarek,Przemysław Maryniak - po 3, Kamil Błachowicz, Tomasz Klimczak - po 2, Sebastian Schmeichel, Łukasz Pabjańczyk, Filip Adamczewski, Przemysław Graczyk, Maciej Naguszewski, Marcin Wiktorski - po 1, Samobójcza (1)

VICTORIA RĄBIEŃ (83) : Krzysztof Stachlewski (33), Piotr Czyż (10), Szymon Torfiński (6), Marcin Stanul , Arkadiusz Świętosławski - po 5, Mateusz Pogorzelski,Marcin Jańczyk,Maciej Wysocki - po 3, Michał Makowski,, Adam Struś,Adam Sikorski,,Kamil Jankiewicz - po 2 ,Wiktor Dedyński, Grzegorz Stankiewicz + 3 walkower

MAGNAT SIERPÓW (42) : Łukasz Olczyk (8), Przemysław Kołakowski (7),Konrad Kuropatwa,Mateusz Nowakowski - po 6,Michał Bartniak (4), Karol Brzozowski (2), Maciej Dudziński, Daniel Kopka, Tomasz Adamczewski, Emil Dośpiał , Piotr Kaczmarek, Rafał Krawczyk- po 1, Samobójcza (3)

KOTAN OZORKÓW (50): Mateusz Bartczak (11), Mateusz Maciejewski (9), Arkadiusz Kaźmierczak,Radosław Dąbrowski - po 5, Przemysław Kołodziejczyk , Przemysław Ziółkowski - po 4 , Marcin Bartczak,Arkadiusz Muszyński - po 2, Mateusz Jacuński - po 1 + walkower (5), Samobójcza (2)

MKS MIANÓW (43) :Wojciech Kaźmierczak (12), Patryk Adriańczyk (7), Łukasz Jałkiewicz (6),Artur Michalak, Mateusz Miszczak- po 4, Marcin Księżak (3), Łukasz Dobiecki, Sławomir Barański- po 2, Norbert Bilecki, Łukasz Szulc, Piotr Gogolewski, Marcin Barański - po 1

OSTROVIA OSTROWY (71): Rafał Iwiński (16), Przemysław Burdyka (12), Dawid Szadkowski (11), Damian Kozanecki (10), Emil Seklecki (8),Dominik Kowalewski (3), Maciej Wojtalik, Łukasz Wolski, - po 2, Przemysław Słomiński,Michał Szubka, Milan Tober + walkower (3)

ISKRA GŁOWNO (31) : Bartłomiej Antosiak (9), Jacek Urbanik (7), ,Marcin Hemka (5), Konrad Maciak (3),Marcin Cybulski, Bartłomiej Pawłowski, Rafał Szymbor, Leszek Wolanowski, Jakub Wawrzyn, Sebastian Matyjasik, Marcin Podkoński - po 1

KS II KUTNO (89) : Szymon Andrzejczak (13), Adrian Krzymieniewski, Krystian Górczyński, Mateusz Maryniak - po 9, , Piotr Domański, Bartosz Kapruziak, Mateusz Motylewski - po 7, Łukasz Dynel (4), Dominik Dębowski, - po 3, Mariusz Jakubowski, Hubert Sobota, Adam Pokorski,Cezary Zielonka, Marcin Sztygiel - po 2 , Michał Ratajczak, Igor Sobczak, Igor Wójcik, , Tomasz Klimczak,Artur Amroziński, Michał Wietrzyk, Mikołaj Cieśliński, Jacek Walczak- po 1, Samobójcza (3)

DĄBROWIANKA DĄBROWICE (33) : Tomasz Cieśliński (11), Kamil Kominkiewicz (6), Szymon Wojciechowski (3) , Piotr Rojek, Dawid Mikołajczyk, Michał Bogusławski - po 2, Kacper Sztubecki, Marcel Ściślewski, Mariusz Radke, Krystian Kosmalski, Piotr Winiecki, Gracjan Zagajewski, Paweł Ojrzanowski - po 1

SAZAN PĘCZNIEW (67): Tomasz Wypiór (25), Sebastian Chmielecki (16), Marek Ciepłoch (9), Wiktor Śpiączka (6), Łukasz Człapa, Norbert Magnuski, - po 2, Dominik Józefiak, Marcin Kowalczyk, Marek Leśniak, Przemysław Kuźniak, Krystian Kozelan, Mateusz Frisz, Artur Jewczak - po 1

KOBRA LEŹNICA WIELKA (48): Bartosz Fiutowski (9), Daniel Kusztelak (8),, Łukasz Olczyk, Rafał Żemigała - po 4,Sebastian Aninowski, ,Marek Łuczak - po 3, Marcin Cieślak,Tomasz Kobyliński, Łukasz Maj, Arkadiusz Kaźmierczak, Damian Bąk - po 2, Piotr Ptaszyński,Konrad Osiński, Adam Niedźwiedź, Łukasz Głowacki, Dawid Meresiński, Daniel Meresiński ,Kamil Olczyk - po 1.